Kayıt Ol
RSS

Autocad 2012 32 ve 64 Bit Full

Gönderen: KingsChoice Kategori: Program
Autocad 2012 32 ve 64 Bit Full

Autocad 2012 32 ve 64 Bit Full indir


AutoCAD 2012
Dünyanın lider 2D ve 3D tasarım uygulamalarından biri olan AutoCAD® yazılımındaki güçlü ve esnek özelliklerle çevrenizdeki dünyayı tasarlayın ve şekillendirin. Hayal edilebilir neredeyse tüm şekilleri yaratabilen güçlü 3D araçlarıyla AutoCAD size tasarım fikirlerini sezgisel bir şekilde keşfetmenize yardımcı olur. Tasarım ve dokümantasyon etkinliğini artırabilen ve tasarımlarınızı iş arkadaşlarınızla daha güvenli, doğru ve akıcı bir şekilde paylaşmanızı sağlayan yenilikler sunar. Güçlü programlama araçları ve binlerce mevcut eklenti esneklikte en üst düzeyi sağlayarak AutoCAD yazılımını ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirmenize yardımcı olur. Bu kabiliyetler ve daha fazlasıyla AutoCAD dokümantasyon ve tasarımı daha ileri götürmek için gerekli olan güç ve esnekliği sunar.


Tasarım projelerinize AutoCAD® 2012 yazılımı ile kavramdan bitimlerine kadar güç verin. Fikirleriniz, yeni yüzey modelleme araçları ve nokta bulut desteği sayesinde, her zamankinden daha net ve doğruluğa sahip olarak şekil alabilir. Yeni kısıtlama kabiliyetleri parametrelerle çalışmayı kolaylaştırı ve güncellenmiş üretkenlik araçları nihai tasarım dokümantasyonunu her zamankinden daha hızlı sunmanıza yardımcı olur. Ve materyal ve yüzeylerdeki önemli güncellemeler tasarım amacınızı istediğiniz etkiyle sunmanıza yardımcı olur. Bu ve istediğiniz diğer birçok yeni kabiliyetlerle AutoCAD 2012 tasarım ve dokümantasyonu daha ileriye götürmenize yardımcı olur.

Yenilikler:

· Yeni ARRAY komutu
· AutoCAD WS üzerinden internete dosya gönderme
· Daha iyi nesne yakalama (OSNAP)
· Nesnelerin hassas sürüklenmesi
· Çift kopyası olan nesnelerin silinmesi
· Yeni pencere seçim modu
· İçerik tarayıcı
· Çok fonksiyonlu GRIP
· GRUP komutu için yeni ara yüz
· FILLET ve CHAMFER komutlarında önizleme
· UCS İkonu ile koordinat sistemine doğrudan etki
· 3 Boyutlu nesne yaratırken ön izleme
· Paftalarda 2B Görünüm Özelliği
· BLEND Komutu ile çizgisel nesneleri birleştirmek
· Ekran üzerindeki yeni görünüm kontrolleri


autoCAD 2012 32 bit sistem gereksinimleri:
For 32-Bit AutoCAD 2012

* Microsoft® Windows® 7 Enterprise, Ultimate, Professional, or Home Premium (compare Windows 7 versions); Microsoft® Windows Vista® Enterprise, Business, Ultimate, or Home Premium (SP2 or later) (compare Windows Vista versions); or Microsoft® Windows® XP Professional or Home edition (SP3 or later)

* For Windows Vista or Windows 7: Intel® Pentium® 4 or AMD Athlon® dual-core processor, 3.0 ghz or higher with sse2 technology; for windows xp: ıntel pentium 4 or amd athlon dual-core processor, 1.6 ghz or higher with sse2 technology

* 2 gb ram
* 2 gb boş disk alanı
* 1,024 x 768 ekran çözünürlüğü (true color)
* microsoft® ınternet explorer® 7.0 veya üstü
* İndirilmiş kurulum dosyası veya DVD

For 64-Bit AutoCAD 2012
* Microsoft Windows 7 Enterprise, Ultimate, Professional, or Home Premium (compare Windows 7 versions); Microsoft Windows Vista Enterprise, Business, Ultimate, or Home Premium (SP2 or later) (compare Windows Vista versions); or Microsoft Windows XP Professional (SP2 or later)

* AMD Athlon 64 with SSE2 technology, AMD Opteron® processor with SSE2 technology, Intel® Xeon® processor with Intel EM64T support and SSE2 technology, or Intel Pentium 4 with Intel EM64T support and SSE2 technology

* 2 GB RAM
* 2 GB boş disk alanı
* 1,024 x 768 ekran çözünürlüğü (true color)
* Microsoft® Internet Explorer® 7.0 veya üstü
* İndirilmiş kurulum dosyası veya DVD

AutoCAD 2012 3D (3 boyutlu) modelleme için ek koşullar (Bütün yapılandırmalar)
* Intel Pentium 4 processor or AMD Athlon, 3 GHz or greater; or Intel or AMD dual-core processor, 2 GHz or greater
* 2 GB RAM veya daha fazlası
* 2 GB boş disk alanı
* 1,280 x 1,024 true color video display adapter 128 MB or greater, Pixel Shader 3.0 or greater, microsoft® direct3d®-capable workstation-class graphics card

Programın 32 Bit versiyonunu kurulup denenmiştir.Ayrıca sunumun içerisinde resimli olarak nasıl kurulacagı ve crackın nasıl yapılacagı anlatılıyor.Programın dili ingilizcedir.Kuruluma japonca olarak başlıyor ingilizceye cevirebiliyorsunuz.Programı kurarken Disk2 falan yazı cıkabilir oraya iptal diyip devam ediniz.

Autocad 2012 32 ve 64 Bit Full
32 BİT
Turbobit


64 BİT

TurbobitSÜPERPAYLAŞ İNDİR
32 BİT
acad2012m_x32.iso [ b]
64 BİT
acad2012_x64.iso [ b]


Üzgünüz, Ancak Bu Alanı Görüntüleme Yetkiniz Bulunmamaktadır.


Kurulum Videosu5 Aralık 2012 tarihinde gönderilmiştir.
Etiketler:


>> <<